سلام

خوبین

شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه اهرا رو خدمت همه مسلمین و مخصوصا صاحت مقدس حضرت ولی عصر تسلیت عرض میکنم. و همچنین محضر مبارک نایب برحقش امام ای(مدظله العالی) و همچنین به همه بلاگی های محب حضرت و خاندان پاک نبوت و امامت.

بعد از مدت ها اولین پستی که دارم میذارم متبرک شد به نام اعظم حضرت زهرا لذا به تبرک اسم ایشان یه قسمتی از مباحث و مقاتل ایشون رو عنوان میکنم. حضرت صدیقه طاهره در سن 18 سالگی از دنیا رفتند مهم ترین واقعه بعد از رحلت یا شهادت پیامبر که تقریبا بعد از 75 یا 95 روز بعد از اون اتفاق افتاد شهادت دخت گرامی نبی بود.

توی این 3 ماه حضرت آسیب های فراوانی رو دید اولینش برمیگشت به جانشینی امام علی که به ناحق از امیرالمومنان سلب شد و کسی دیگر جواب سلام حضرت رو نمیداد. بعد از اون تلاش کردن که بیعت اجباری از حضرت علی بگیرن به خونشون حمله کردن و ماجرای در و دیوار و مسمار رخ داد. دست بردار این خاندان پاک عصمت و طهارت نشدن و در میان کوچه ها سیلی و گوشوراه و چادر خاکی اتفاق افتاد تا مثل دیشبی که حضرت زهرا بین الصلاتین به درجه شهادت نائل اومدن. و ماجرای غسل و کفن شبانه و .

من قصد دارم فقط اشاره ای بگم که شما همتون پای منبر بزرگ شدین و قشنگ میفهمین. انشاالله مطالب عزا و روضه بیان میکنم اما بسته.

+باز هم شهادت دخت گرامی پیامبر اسلام رو تسلیت عرض میکنم. انشاالله پیروی راه حضرت باشیم. با اعمالمون، با حجاب خانم ها و با غیرت مردامون.

+ به امید اینکه از این پیچ های خطرناک بگذریم در آستانه 40 سالگی انقلاب.

+پیشاپیش فرا رسیدن چهل سالگی انقلاب رو هم تبریک عرض میکنم و بسنده کنم به یک جمله حضرت آقا که فرموند: بیشتر از هر کس در جریان مشکلات مردم و گرانی ها هستم، اما میدانم ملت پشت انقلاب ایستاده اند.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : حضرت ,شهادت ,میکنم ,انقلاب ,سالگی ,اتفاق افتاد ,سالگی انقلاب ,حضرت زهرا ,فاطمه اهرا ,صدیقه طاهره ,حضرت صدیقه طاهره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fjks Shay رسا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دبیرستان نبوت مالخلیفه دوره آموزش آنلاین my observations دانستنیهای زندگی برد مجازی داستان های مدرسه خريد و فروش زمين و ويلا در شمال