با سلام و عرض ادب خدمت دوستای خوبم

بچه ها چی شده این روزها!!!! یه روز ترامپ ابراز دلتنگی میکنه و شماره میده و میگه من مذاکره میکنم، باهام تماس بگیرید تا کمکتون کنم، شما قابلیت این رو دارین که اقتصادتون بهتر از این ها بشه، بعد دیروز تویت میکنه که اگر ایران وارد جنگ بشه پایان رسمی ایرانه و تهدید نکنید آمریکا رو. امروز صبح همین آقای ترامپ میگه ما جنگ نظامی نخواهیم کرد و فقط جنگ اقتصادی مقصود ماست.

خدایی همین حرفا رو کنار هم بذاری میفهمی چقد حرفای ضد و نقیضی داره میزنه، ترامپ جان بهتره اول تکلیفت رو با اونایی که دارن بهت خط میدن مشخص کنی بعد عقل ناقص خودتو به کار بگیری ببینی چی داری میگی، بهتره شما به اوضاع کشور خودت برسی.

ایران هر چقد لازم باشه غنی سازی میکنه و توان و امکانات و قابلیت هاش رو داریم، برای این کار هم هیچ نیازی به اجازه شما نداریم. راستی شما اصلا اجازه خودتون باهاتون هست!!!!! که از اینطرف بیای بگی ما نمیخوایم ایران انرژی هسته ای داشته باشه و بهش اجازه نمیدیم.

خلاصه دوستان اوضاع جالبی نیست و همه چی قاطی شده. واضحه که ناو جنگی ضد موشکی برای تعطیلات آخر هفته با اون امکانات و تجهیزات و نیرو نیومده، از اینطرفم حرفای ترامپ کاملا خلاف همدیگس و البته راجب برجام هم دیدیم که عادت داره به پیمان شکنی، پس بهتره راه حلی پیدا بشه با این اوضاع، به نظر شما راه حل چیه؟؟؟

با آمریکا صلح کنیم حل میشه؟؟؟

با آمریکا وارد جنگ نظامی بشیم؟؟؟

+خوشحال میشم همه شرکت کنن و جواب سوالات رو بدن

+البته شاید در پست بعدی خودم جواب بدم به سوالات

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آجیل سرا Michelle تفریحی سالم زیبا فروشگاه فایل وطن جستجوگر رمز و رازهای ساده رد فیلم - دانلود فیلم و سریال خاکریزهای کاغذی خرید اینترنتی BTS For Ever