با عرض سلام

نمیدونم چرا اینجوریه ، حال بدمون با دوام و حال خوبمون بی دوامه ، چرا همیشه باید بعد خوشی برامون غم بیاد ولی همیشه بعد غم شادی نمیاد !!! چه قانونیه ، چه عذابیه !

خوشی به ما نمیاد ، شادی هم این روزا پارتی میخواد ! حس آدما چقدر متفاوته ، یه روز احساس خوشبختی و چیزی ازش نگذشته احساس بدبختی می کنیم ، شادیم طولی نکشید و انقد گرفتار شدم بعدش که مجال پست گذاشتنم ازم بریده بود .

+ این هم یکی دیگه از خیلی متفاوت ترین پستامه ، تا حالا پست غمگین نذاشته بودم و دوست هم نداشتم ولی خوب

++ شاید امروز اتفاقی بیفته که حال بد چند روزم بهتر بشه شایدم بر عکس اتفاقی بیفته که بدتر بشه . بعضی وقتی اینجور شرایطی پیش میاد .

+++ به احساساتمون اگه بیشتر توجه کنیم میفهمیم که ما ، مخصوصا ایرانی ها ، چقدر احساساتی هستیم و احساسات لطیفی داریم .

++++ توی غم اول یاد امام حسین میفتم چون اولین غمی که شنیدم بوده و اولین بار براش گریه کردم و بعد یاد امام زمان میفتم  میگم اگه اون بیاد همه چیز حل میشه ، دعا برای ظهور یادتون نره ، امشب شب جمعس و فردا روز موعود .

التماس دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگی برای همه irantraveler John لوازم خانگی مجله پزشکی آموزش Microsoft Power BI Jeff Bill