با عرض سلام خدمت دوستان

خوبید انشاالله ؟؟؟

خدمت شما عرض کنم که همه از برق گرفتگی میترسیم ، چه مایی که میدونیم تحت چه شرایطی برق گرفتگی صورت نمیگیره چه افرادی که نمیدونن ولی عقل حکم میکنه که همیشه مواظب باشیم دچار برق گرفتگی نشیم ، توی این سطح ولتاژ با این فرکانس برق گرفتگی خطرناک و مرگباره ، منم نمیخوام بگم توی چه شرایطی برق نمیگیردمون چون امکان داره اشتباهی صورت بدین موقع امتحانش و دچار برق گرفتگی بشید برای همین ترجیح میدم بگم احتیاط کنید و به هیچ وجه با برق شوخی نکنید و همیشه نکات ایمنی رو رعایت کنید ، یک شعار هست میگه اول ایمنی ، بعد کار ، این رو خیلی جدی بگیرید و خیلی مهمه این موضوع .

برق ترس داره واقعا ؟؟؟ من که نمیترسم ولی بارها برق گرفته منو ولی پسر خوبی بوده ولم کرده ، خیلی محتاط عمل می کنم شمام زیاد احتیاط کنید . چون این دیگه بحث مرگ و زندگیه .

اگه با برق کاری نداشته باشید باهاتون کاری نداره ، همیشه نکات ریز و مشکلات کوچیک رو برطرف کنید تا مشکلی به جود نیاد .

+ ممنون از دوستان عزیزم

در خصوص مباحث و موضوعات وب سوالی داشتید بفرستید تا پاسخ بدم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام علی محزونیه(اشعار زهرا برجی) آموزشگاه علمی آموزشی خوارزمی بازار سنگ اصفهان|فروش سنگ هاي ساختماني|قيمت سنگ ساختماني بیلدهال Jermale مشاوران آر ام اس روانشناسی مشاوره سلامت daneshjoohelpfile Adriana