سلام

یه مقدار با سرعت پیش میرم و سعی می کنم اصل مطلب رو بگم و مطالب حاشیه ای رو کنار بذارم ، بازم تکرار می کنم اینا توی اسلام هست ولی شاید من اعتقاداتم یه مقدار فراتر از این هام باشه . پس دوستان خرده نگیرید و نظراتتون رو بگید .

من با مراسم عروسی مخالفم ، البته با مراسماتی که الان رسمه و کاملا به اشتباه برگزار میشه . از قدیم امان رسم بوده و اسم عروسی بوده اما نه به این شکل امروزی ، در عروسی ها شادی بوده و یک غذایی به عنوان ولیمه به مردم میدادند و این شد عروسی اسلامی .

عروسی اسلامی با ریخت و پاش مخالفه ، با اسراف مخالفه ، با رقصیدن و ساز و آهنگ مخالفه ، اول زندگی مشترک و با جشن گناه راه انداختن مخالفه ، بانی جشن گناه مجازات میشه ، ازدواج اسلامی با شدن عروس و پوشیدن اون لباس و اون گریم و آرایش مخالفه و .

با این تعابیر گرفتن ازدواج و مراسم عروسی فقط در صورتی مجازه که یک آهنگ ملایم و مجاز پخش بشه بیان ولیمه رو بخورن و تبریک بگن و برن و تموم شد .

حالا من به عنوان یک جوان بخوام چنین مراسمی بگیرم قطعا مورد تمسخر دیگران قرار میگیرم و این اصلا مهم نیست چون هدف های والاتری نسبت به زندگی و دنیا دارم . این جواب بخشی از منتقدین و مخالفین احتمالیه .

کسی هم دوست نداره میتونه بره ماه عسل ، اونم شرایط خودشو داره اما پست طولانی شد . کوتاه بگم چند مورد رو : ماه عسل میرید شمال کشور حفظ کنید حریم عمومی و خصوصی رو ، میرید مشهد و قم زیارت رعایت کنید ، توی ماه عسل قراره اولین باری باشه که با عشقتون هستید و خلوت می کنید سعی کنید جای آرامی رو انتخاب کنید و بازم میگم حریم خصوصی داشته باشید چرا که حیوانات هم حریم خصوصی رعایت می کنن ، حدیث پیامبر حسن ختام عرایضم باشه که فرمودند سه خصلت رو از کلاغ یاد بگیرید که یکیش اینه در خفا باشه یعنی همون حریم خصوصی که عرض کردم .

چه برای ماه عسل چه آینده مواظب این حریم خصوصی باشید .

پ.ن : شاد باشید و همیشه خرم ، جبهه گرفتید آمادم چون مسائل خانوادم داره یه مقداری تهاجمی میشه نسبت به اشتباهات خانواده ها هر چند نکات مطالب قبلی هم بسیار مهم بود .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلودیا قیمت تیرآهن yaser بلاگی برای فایل فولدر ❤️خوشبختي هاي زندگي ما❤️ شریف دانش داک مارکت