سلام دوستان عزیز

اگه میخواید مداحی دانلود کنید و گوش بدین همیشه به صفحات اصلی مراجعه کنید . جایی که کل مداحی های هر جلسه و آرشیوی از مداحی های گذشته قرار داره . با توجه به علایق خودتون از سایت اصلی هیئت یا از سایت شخصی مداح استفاده کنید .

من مداحی های زیادی گوش میدم و هر مداحی رو میخوام سایتشو رو میدونم چهجور پیدا کنم هر چند خیلی سایت ها هستن که قرار میدن ولی حساسیت من اینه که از سایت اصلی دانلود بشه ، هم کامل تره هم تبلیغات نداره و نمیبینیم و هم کیفیتش بهتره .

با احترام به همه مداحان عزیز من مداحی بیشترشون رو گوش میدم اما چند مداح نمونه رو آدرس سایت ها برای دریافت فایل هاشون رو میدم که انشاالله استفاده کنید و همه فیض ببریم .

حاج محمود کریمی : سایت فطرس ، سایت هیئت رایت العباس هست که فایل مداحی های حاج محمود کریمی توی تمامی هیات و تمامی مراسمات و آرشیو ها توش قرار داره . کافیه فقط فطرس رو جستجو کنید و به قسمت نوانما مراجعه کنید . فیلم ، صدا و تصاویر با پوشه بندی های جالب قرار دارن که انشاالله بهره مند بشید .

حاج سید مهدی میرداماد : سایت عابس ، سایت شخصی حاج مهدی میرداماد هست که خیلی زیبا طراحی شده و آرشیو کل مداحی های ایشون در دسترسه . کافیه کلمه عابس رو جستجو کنید و به سایت شخصی ایشون برید و فیلم و تصاویر و صدا ها رو دانلود کنید .

حاج سعید حدادیان : سایت والعصر ، سایت هیات رزمندگان غرب استان تهران هست که اونجا میتونید به صوتای حاج سعید حدادیان گوش بدین و دانلود کنید . با اینکه محیط سایت یه مقدار شلوغ و کار کردن باهاش سخته ولی مکان خوبیه و بیشتر هیات گراس تا مداح گرا . عبارت والعصر رو سرچ کنید و به نوانما برید و یه قسمت با نام حاج سعید حدادیان داره که دست نوشته ها و اشعارش قرار دارن .

برای دوستان مداح مهمه که جلسه کامل و مرتب رو داشته باشن فعلا این چند سایت رو معرفی کردیم . انشاالله استفاده کنید و ما رو از دعای خیرتون بی بهره نذارید .

در ضمن این سایت ها اولین سایت های هستند که مداحی رو قرار میدن تقریبا روز بعد مراسم مداحی ها روی سایت قرار دارن و میتونید داغ ازشون استفاده کنید .

التماس دعا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ستار سئو گیگاداک فروش سرویس خواب پلی یورتانی A diary of movies and books دانلود رایگان هنری هر چی بخوای هست کار در آلمان