تازه متوجه میشم سال و ماه و روز چقدر زود میره ، به یاد اون مطلب که چرا زمان به طور مساوی نمیگذره ، شایدم خوش گذشت توی بیان که زود گذشت ، شاید اینجا سعی کردم خودمو از غم های دنیای حقیقیمدور نگه دارم ، شایدم مشغول بودن با این و زدن حرفام سبکم میکرد .

یکسال عمر کمی نیست ، لایک زدنا ، خراب شدن لایک ، کامنت زدنا ، و نظراتی که خوشحالم میکرد و انتقادای که باعث شد به خودم بگم مغرور نشو و بیشتر برم مطالعه کنم ، غلط املایی گرفتنا که همش از رو حواس پرتیم بود و از همه مهمتر پست های زیبای دوستان عزیزم که همیشه با ذوق میرفتم بخونمشون ، جر و بحث برای اختلاف نظرها و یه خرده غیرتی شدن روی دین مخصوصا اصولش که رعایت نشه ، تو بحثای دینی جدی و با بقیه شوخی پستای حجاب و غیرت ، پستای مناجات با امام زمان و روضه سید الشهدای که هنوز اجازشو نداده پستش کنم .

روبه راه کردن یه انجمن هر چند زیاد استقبالی نشد ولی یک راه بزرگ بود ، شاید اینجا بازم از همتون دعوت کنم که بیاین توی این انجمن و اعضای محترم که خیلی ازشون تقدیر می کنم برای کمکشون بیشتر فعالیت کنن ، سر بزنن ، نظر بدن ، پست بذارن و .

شاید اصلا خواستید کادو بدین برای یکساله شدن وبم ، کادوتون همین عضویت و فعالیت باشه برای من کافیه .

از همراهی دوستان تقدیر و تشکر می کنم . شاید خسته شده باشین و پستای طولانیم رو حوصله خوندنشو نداشته باشین ولی خوب خیلیاتون میخونین و با دقت و کامل میخونین ، تصحیح می کنین و کلا خوشحالم که یک تعامل دو طرفه داریم .

500 تا وب رو دنبال می کردم و الان 250 رو ولی خوشحالم که دوستای خوبی دارم . توی وب 500 تا سخت بود دنبال کردنشون ولی الان خیلی راحت ترم ولی بازم زندگیه باید بهش برسم . رمضان هم تموم شد . خیلی برنامه های عبادتی داشتم برای این ماه و خیلی برنامه فعالیتی دارم برای از این به بعدم . خلاصه کنم حرفامو سعی می کنم تا تابستونه و سرم خلوت تر بیشتر به وبم میرسم ولی بعد اون تا ببینیم چی میشه .

خیلی موضوعات و بحثام مونده ، انگار راسته که میگن حرف حرف میاره ، خیلی از این پستا از اول قرار نبود باشن ولی خودشونو جا زدن و خیلی از موضوعات اصلیم مونده

نتیجه : یادی کردم از پستایی که توی ذهنم بود . پستای اولم کمتر نظر خوردن دوستان دوست داشتین یه سری بزنین تا دوبره آپشون نکنم . نظر هم یادتون نره .

برای همتون آرزوی سربلندی ، خوشبختی و کامروایی دارم

دوستدارتون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قالب بلاگ بیان روح سرگردان انیمیشن های گوناگون برای زیبا سازی وبلاگ و سایت معتوقیّه معلم:وب معلمان واساتيد ودانش آموزان ايران اسللامي ربات افزایش فالوور رامین حکیم - برنامه نویس ملودي زندگي