سلام دوستان عزیزم
جوانان مملکت چه دغدغه ای دارند ؟ بعد از 16 سال درس خوندن تا کارشناسی بگیریم 2 سال سربازی ، تازه میشه 25 سالمون و موقع ازدواجه ، اما هنوز شغل پیدا نشده تازه کارشناسی هم جز مدرک حساب نمیکنن پس باز باید بریم درس بخونیم 2 سال تا کارشناسی ارشد اونم معدلت باید الف بشه توی بهترین و معتبر ترین دانشگاه های دولتی (که محاله) ، حتی معدل الف هم بشی برگردی شغلی برات از قبل پیش بینی نشده ، تازه الان با 27 یا 28 سال سن میرسی به نقطه اول که همون بیکاریه ، چیزی که من و همه ازش ترس داریم و بی انگیزمون میکنه توی زندگیمون ، معلوم نیست چند سال بیکار باشی ، بعد که کاری پیدا کردیم با حقوق کمش باید بسازیم بدون هیچ امکانات رفاهی و یا حتی وامی ، آره دیگه حقوق اسلامی باید کم باشه ، مسلمان باید کم حقوق بگیره ، البته این مسلمانی برای ماست فقط نه اونایی که خونه و ماشین آنچنانی دارن و فیش حقوقای ملیاردی ، اما ما هیچی دیگه ، تازه باید به فکر ازدواج بیفتی با 35 یا 40 سال سن ، به نظر من اون موقع دیگه باید یه حج بریم و یه کفن از کربلا بیاریم و روزه و نمازهامون رو بگیریم و بخونیم دیگه زن برا چمونه .
تازه میان بزرگوران میگن چرا جوانان بیشتر سکته می کنن ، بیشتر خودکشی می کنن ، چرا جوانمرگ زیاد شده ، خبر ندارن که خودشون جوانمرگ می کنن .
از اینجا به بعدش قول نمیدم عصبانی نشم
رهبر انقلاب در سخنرانی های اخیر فرمودند ما از بیکاری جوانان بیشتر از خودشون رنج می بریم ، کی باید پاسخ بده ؟؟؟ مگه دولت وظیفش ایجاد شغل برای جوانان نیست ؟ دغدغه رهبرم همین ایجاد شغله ، کاری به دولت الان ندارم ولی کدوم دولت شغل ایجاد کرده ؟ دولت بعدی شغل ایجاد می کنه ؟
عذابم میده وقتی میشنوم توی کشور غیر مسلمان بانکداریش اسلامیه ولی اسمشو نمیدونن ، عذابم میده وقتی میشنوم امکانات از خوابگاه و حتی حقوق به دانشجو میدن که درسشو بخونه و بعد اون خونه و امکانات زندگی بهش میدن و بلافاصله بعد اتمام تحصیل شغلش رو بهش میدن حالا بجز اینکه در حین تحصیل هم سر کارش میره به عنوان کار آموزی ، ولی اینجا از دانشجو ها پول میگیرن یعنی یه جوری فقط مدرک رو میخریم و بعدش دیگه به دردمون نمیخوره .
رفقا اینا به کنار میخوام از یک معضل بزرگ حرف بزنم ، طولانی شد میدونم ولی نخونین هم مهم نیست ، میخوام از کارمندان و مسئولینی بگم که فقط اسمشو دارن و فیش حقوقی رو میشناسن و نه رشته تحصیلیشون مرتبط بوده نه کارشون رو بلدن از همه بدتر هر کدوم سه چهار پست دارن ، به تعبیری دیگه کارمندی بازنشسته میشه بجای استخدام نیرو جدید از همون کارمندا میذارنش جاش که علاوه بر پست قبلی پست دومش باشه این .
از استخدامی های پوچ و الکی خسته شدیم ، همه استخدامی هام  با پارتیه ، حاضرم قسم بخورم و بیارم قسم بخورن اگه یه مورد استخدامی پیدا کردی که با صلاحیت و بدون پارتی بود .
ی ، از خودمون هم ی ؟؟؟؟؟
جوان ایرانی با ایرانی فرقی نداره !!!!!

بیشتر از این نمیگم ولی حرف دلم زیاده و خیلی سعی کردم خودمو کنترل کنم .
مسئولین مدیونن در قبال ما فقط همین .
خدا نبخشه باعث هاشو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rzb.rzb.ir یانون لیدی بلاگ اموزش و پرورش دست نوشته سوالات کل درس های مقطع راهنمایی دانلود آهنگ عمومی tasisat هر چی بخوای هست